ZETAŞ YAPI MALZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Zetaş Yapı Malzemeleri, Ankara ve Bakü’de bulunan ofisleri ile yurtiçi ve yurtdışı pazarda yapı malzemesi satış sektöründe faaliyet göstermektedir. Türkiye ve Azerbaycan başta olmak üzere Gürcistan, Kuzey Irak ve İran odak ülkelerdir.

Konusunda tecrübeli satış personelimiz ile müşterilerimize, katma değer sağlayan yenilikçi inşaat malzemeleri ve mühendislik çözümleri sunmaktayız.

Çivi çakma tabancaları, dübel sistemleri, elmaslı kesim sistemleri, el aletleri ve sarf malzemeleri ürün grupları satışının yanı sıra yangın durdurucu sitemlerin satış ve uygulamasını yapmaktayız. Çözüm odaklı, kaliteli ürün ve rekabetçi fiyatlarla müşterilerimizin genel tedarik ihtiyaçlarına da cevap vermekteyiz.

Zetaş Yapı Malzemeleri olarak hedefimiz, kaliteli ve yenilikçi ürünler ile müşteri ve çalışan memnuniyetini ön planda tutarak sektörde fark yaratmaktır.

 

About Us

Zetas Construction Materials is an engineering company that  gives technical support to construction, industry, oil & gas projects with offices in Ankara, Baku and Tbilisi.

We offer value added innovative construction materials and engineering solutions to our customers with our staff with more than ten years of experience in the field and our product portfolio with reputable worldwide brands.  Our value-added solutions significantly reduce project costs.

Zetas Construction Materials, as your solution partner becomes stronger and grows rapidly with  its customer oriented and engineering centered management approach.

As well as Turkey, Azerbaijan and Georgia are our focus countries, we search for new markets.

Our  goal is  to create a difference in the sector by prioritizing customer and employee satisfaction with high quality and innovative products.